Notice: Undefined property: JSite::$registeredurlparams in /home/denizcar/domains/denizcard.com/public_html/libraries/joomla/cache/cache.php on line 639

Mifare Kartları

  • Posted on:  Çarşamba, 21 May 2014 16:55
  • Yazan 
Öğeyi Oyla
(4 oy)

Mifare arayüzünü, mifare klasik haberleşme protokolünü ve güvenlik sistemini kullanır. Temassız ve çift arayüzlü akıllı kartların endüstri standardı olan ISO 1443A’ ya tamamen uyumludur ve 13,56 MHz frekansı üzerinde çalışır. ISO 9001 üretim standartlarına sahiptir. 

Mifare Standart Kart birçok değişik uygulamayı aynı anda destekleyebilir. Bunun için chip in üzerinde herbiri kendi güvenlik anahtarları ve hafızası olan kullanım alanları vardır.

MiFare Kartlar 

Klasik sistemlerde anahtar, diğer sistemlerde ise manyetik kart (ya da boncuk ve fiş vs.) yerine, Mifare Sisteminde, içinde bir mikrochip ve mini bir yazılım yüklenmiş akıllı kartlar kullanılır.

Pratiktir: Mikroprosesör kart içine gömülü olarak yerleştiğinden sudan ve güneşten etkilenmez. Diğer kartlardan etkilenmez, diğer kartları etkilemez.

Güvenlidir: Diğer tür kartlarda olduğu gibi bilgiler sistem haricinde kötü amaçlı kişilerce kopyalanamaz. Bilgilerde bozulma kayıp olmaz. Mıknatıs ve manyetik ortamlardan etkilenmez.

MİFARE PLASTİK KART GÖRSELLERİ

 Mifrare Kartları Mifrare Kartları

 Mifrare Kartları Mifrare Kartları

 Mifrare Kartları Mifrare Kartları

 Mifrare Kartları Mifrare Kartları

Okunma 2589 defa

Ürünler

Ürün Kategorileri


Notice: Undefined offset: 2 in /home/denizcar/domains/denizcard.com/public_html/components/com_k2/router.php on line 230