Notice: Undefined property: JSite::$registeredurlparams in /home/denizcar/domains/denizcard.com/public_html/libraries/joomla/cache/cache.php on line 639

Plastik Kart Koruyucuları

  • Posted on:  Cuma, 02 May 2014 19:33
  • Yazan 
Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Çift tarafı kapalı kart kılıfı ithal ürünlerdir, Sert mika şeklinde üretilen kart kılıfları kartınızın çizilmesini ve daha uzun süreli kullanmanıza yardımcı olur, Çift tarafı kapalı kart kılıfları tamamen şeffa üretilmektedir, Dikey kart koruyucu, Yatay kart koruyucu olarak 2 modeli vardır kart koruyucu teslim süresi vermiş olduğunuz sipariş adetine göre belirlenecektir.

Plastik kart koruyucular, plastik kart larınızın dış etkenlerden zarar görmemesi için kullanılırlar. Plastik kart koruyucu ile birlikte kullanılan Plastik kart larınızın ömürleri çok daha uzun olur. 

Plastik kart koruyucular yumuşak plastik kart koruyucu ve sert plastik kart koruyucu olarak ikiye ayrılırlar.   

PLASTİK KART KORUYUCULARI ÖRNEK GÖRSELLERİ

 Plastik Kart Koruyucuları Plastik Kart Koruyucuları

Plastik kart koruyucular boyun askısı, plastik kart yoyosu ve metal klipslerle birlikte tam bir takım halindedir. Çeşitli renklerde tarafımızdan üretimi yapılan plastik kart koruyucular hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyat teklifinden bulunmak için iletişime geçiniz.

 

Okunma 2734 defa
Bu kategoriden diğerleri: Yoyolar »

Ürünler

Ürün Kategorileri


Notice: Undefined offset: 2 in /home/denizcar/domains/denizcard.com/public_html/components/com_k2/router.php on line 230